Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

3.11.2009
Připravili jsme pro Vás novou službu - tvorba virtuálních prohlídek - Jak lépe ukázat všechna krásná zákoutí Vašeho hotelu, penzionu nebo jiné provozovny, než virtuální prohlídkou?

 
» více informací

tvorba www stránek > Tvorba www stránek

webové prezentace  |  e-shopy  |   jak to děláme

Tvorba www stránek Tvorba www stránek

Na trhu webových prezentací se orientujeme od roku 2001 a za tuto dobu jsme instalovali nespočet www stránek, redakčních systému, internetových obchodů nebo informačních systémů (intranet) pro malé a střední firmy. Součástí služeb, které poskytujeme, jsou všechny disciplíny kvalitní SEO optimalizace webových prezentací pro vyhledávače, PPC kampaně a kompletní analýzy našich systémů. Jeden z našich programátorů získal certifikát "Google Analytics Qualified," což zaručuje profesionální přístup k informacím pro kvalitní tvorbu www stránek.

www stránky (kvalitní webdesign) - nejlepší propagace

Vytvoříme pro Vás kvalitní webové stránky s vlastní administrací a spoustou modulů, které Vám naprogramujeme na míru. Můžete si také nechat udělat kvalitní internetový obchod se všemi známými funkcemi a upravit ho tak, aby vyhovoval přímo Vašemu zboží. Podívejte se, jaký je postup při tvorbě www stránek nebo internetového obchodu.

tvorba www stránek

tiskárna KVTISK s.r.o. tvorba www stránek envia

e-shopy

LanitGarden - zahradní potřeby von dutch - italská móda ethnic - originální dárky

» další reference tvorby www stránek

 

www stránky a webdesign

Grafiku webových stránek a internetových obchodů děláme pro každého klienta individuelně. Nepoužíváme šablon, pokud si to zákazník výslovně nepřeje. Grafiku vždy přizpůsobujeme charakteru obsahu www stránek nebo prodávaného zboží. Dodržujeme Corporate Identity zákazníků.

→ 6.3.2013

Vytvořili jsme eshop zabývající se prodejem elektronických cigaret, liquidů a příslušenstvím pro elektronické kouření. Najdete zde zboží jako echomizer, bateriový grip Tesla, eVic, Lavatube a další. Z liquidů jsou to Dekang, Culami, Joyetech a další zboží. Eshop naleznete na adrese www.cisteplice.cz

12.11.2011
Hledáte práci? Chcete se seberealizovat? Pracujte pro nás!

 
» více informací

→ 25.3.2010
Do referencí jsme přidali nový eshop.

→ 4.2.2010
Dokončili jsme další zakázky z oblasti tvorby www stránek, webdesignu a SEO. Naleznete je zde

Certifikát Google Analytics

10.5.2009
Programátor našeho týmu se stal kvalifikovaným
reprezentantem Google Analytics. Věříme, že tato skutečnost výrazně zvýší naše úspěchy v oblasti SEO optimalizace.

 

certifikáty

© 2009 - Havai - tvorba www, webových stránek Karlovy Vary, webdesign, SEO optimalizace, PPC reklamy a další...  |  naši partneři moderní webdesign