Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

3.11.2009
Připravili jsme pro Vás novou službu - tvorba virtuálních prohlídek - Jak lépe ukázat všechna krásná zákoutí Vašeho hotelu, penzionu nebo jiné provozovny, než virtuální prohlídkou?

 
» více informací


Internetové obchody, eshopy Internetové obchody, e-shopy

Chcete vydělávat na webu? Pořiďte si internetový obchod, eshop!

Výhody internetového obchodu jsou nesporné. Nemusíte mít žádné sklady, v některých případech ani zboží. Neplatíte prodavačky ani vysoké nájmy za prodejní prostory. Vše můžete řídit z tepla domova. Prodávat můžete cokoli. A k tomu potřebujete dobrý internetový obchod. Je spousta nabídek, které se pohybují v částkách kolem 20 tisíc korun. Ale to se jedná o případy, kdy grafika eshopu je zpracována ze šablon a systém samotný je naprogramován pro širokou veřejnost. Koupit si ho může každý, ale otázkou zůstává, zda je to pravé ořechové. Žádný "přednastavený" eshop se nedá použít pro jakékoli zboží. Navíc je zde diskutabilní otázka kvalitní SEO optimalizace systému pro vyhledávače. Na co je Vám eshop, který nikdo nenavštíví?

My programujeme "na míru"

Náš internetový obchod je naprogramován podle potřeb zákazníka. Každý má svoji unikátní grafiku a z toho vyplývající jedinečnost. Je plně optimalizován a sledován systémem Google Analytics. Náš programátor získal certifikát s pořadovým číslem 750 (na celém světě!). Vše je přizpůsobeno zboží, které chcete prodávat.

LanitGarden - zahradní potřeby von dutch - italská móda ethnic - originální dárky

» další reference tvorby www stránek

→ 6.3.2013

Vytvořili jsme eshop zabývající se prodejem elektronických cigaret, liquidů a příslušenstvím pro elektronické kouření. Najdete zde zboží jako echomizer, bateriový grip Tesla, eVic, Lavatube a další. Z liquidů jsou to Dekang, Culami, Joyetech a další zboží. Eshop naleznete na adrese www.cisteplice.cz

12.11.2011
Hledáte práci? Chcete se seberealizovat? Pracujte pro nás!

 
» více informací

→ 25.3.2010
Do referencí jsme přidali nový eshop.

→ 4.2.2010
Dokončili jsme další zakázky z oblasti tvorby www stránek, webdesignu a SEO. Naleznete je zde

Certifikát Google Analytics

10.5.2009
Programátor našeho týmu se stal kvalifikovaným
reprezentantem Google Analytics. Věříme, že tato skutečnost výrazně zvýší naše úspěchy v oblasti SEO optimalizace.

 

certifikáty

© 2009 - Havai - tvorba www, webových stránek Karlovy Vary, webdesign, SEO optimalizace, PPC reklamy a další...  |  naši partneři moderní webdesign